- Przemysł i technika

Jak zmienić wygląd drzwi auta?

Globalizacja światowej gospodarski dostrzegalna jest również w motoryzacji. Większość współczesnych modeli samochodów wygląda podobnie. Użytkownicy, którzy chcą się wyróżnić, mogą zdecydować się na montaż dodatkowych elementów nadwozia, które odmienią wygląd auta. Niektóre z nich mocuje się na drzwiach samochodów.

Oklejanie drzwi

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się oklejanie drzwi samochodowych naklejkami lub folią. Koszt zakupu najtańszych naklejek wynosi zaledwie kilkanaście złotych, za te większe trzeba zapłacić kilkaset złotych. Duża ilość dostępnych wzorów sprawia, że każdy właściciel auta znajdzie wzór spełniający jego oczekiwania. Naklejki wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, a ich montaż nie nastręcza większych trudności. Nieco trudniejsze jest naklejanie na drzwi folii samochodowych, dlatego wykonanie tej czynności warto powierzyć fachowcom zajmującym się tuningiem. W zależności od preferencji użytkownika folie można nakładać na fragment lub całe drzwi.

Listwy ozdobne na drzwi samochodu

Ciekawym rozwiązaniem, które może odmienić wygląd samochodu, są listwy ozdobne na drzwi, takie jak te dostępne na stronie https://sklep-tuningowy.pl/pl/1355-listwy-drzwi-bocznych. Do ich wytworzenia stosuje się stal lub nowoczesne tworzywo ABS. Zastosowanie chromowanej powłoki sprawia, że auto wyposażone w tego rodzaju listwy boczne prezentuje się stylowo i efektownie. W sprzedaży dostępne są elementy dedykowane do większości modeli samochodów jeżdżących po drogach. Prawidłowo zamontowane listwy są trwałe, a podczas jazdy nie generują żadnych drgań, ani szumów. Montaż tego rodzaju elementów jest bardzo łatwy i zwykle odbywa się za pomocą mocnej dwustronnej taśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + sześć =