- Styl życia

Jak ubrać dziecko, aby nie zmarzło na zimowym spacerze?

Zimowy spacer to ogromna frajda zarówno dla kilkulatka, jak i starszego dziecka. Aby uniknąć przeziębienia, trzeba wybrać odzież, która będzie lekka i wygodna, jednocześnie doskonale chroniąc przed chłodem. Nasze pociechy najlepiej ubierać warstwowo. Bawełniana podkoszulka jest tak samo niezbędna jak ciepłe skarpety. Bluza i spodnie dresowe nie będą krępować ruchów, dlatego świetnie sprawdzą się w trakcie spaceru z takimi atrakcjami jak lepienie bałwana lub jazda na sankach. 

Zimowe akcesoria dla chłopca i dziewczynki

Dobrze ocieplona kurtka nie wystarczy, by dziecko nie zmarzło podczas wyjścia na dwór. Czapka, szalik i rękawiczki to podstawowy zestaw zarówno na mróz, jak i na wietrzną pogodę z kilkoma stopniami powyżej zera. Maluchy chętnie noszą kolorowe, fantazyjne dodatki, natomiast starsze pociechy mogą woleć coś jednolitego. Ciekawe przykłady kompletów w obu wydaniach znajdują się na stronie https://tuszyte.pl/pol_m_Chlopiec_Czapki-szaliki-kominy-240.html.

Tradycyjny szalik można zastąpić kominem, bo szybko się go zakłada, co jest bardzo wygodne. W kwestii wyboru nakrycia głowy mamy spore pole do popisu. Zadziorna czapka z pomponem dobrze chroni przed zimnem i ciekawie się prezentuje. Na uwagę zasługuje również wykonana z bawełny pilotka. Jest to model, który posiada same zalety. Po pierwsze, trzeba docenić stylowy wygląd pozwalający łączyć tę czapkę zarówno ze sportową, jak i elegancką kurtką. Co więcej, w pilotce uszy są cały czas zasłonięte, dzięki czemu nie grozi im przemarznięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 − trzy =