- Styl życia

Praktyczne prezenty dla palacza

Wszelkie prezenty należy wybierać, kierując się głównie gustem osoby, którą zamierzamy obdarować. W przypadku palaczy warto postawić przede wszystkim na upominki praktyczne, takie jak choćby popielniczki, zapalniczki, młynki czy nabijarki do tytoniu. Takie produkty przydadzą im się bowiem w trakcie samego palenia papierosów albo własnoręcznego ich wytwarzania. Można także wręczyć olejek CBD, o którego specyfikacji więcej można dowiedzieć się na https://vaporshop.pl/pl/26-olejki-cbd.

Gwarancja zadowolenia obdarowanego 

Podstawowym prezentem dla każdego palacza jest popielniczka. Najlepiej wybierać modele wyróżniające się pod względem kształtu i materiału wykonania (designerskie, szklane, metalowe), ponieważ spełniają podwójną rolę – praktyczną (pojemnik na popiół) oraz dekoracyjną. Strzałem w dziesiątkę może się okazać popielniczka kieszonkowa, znakomicie sprawdzająca się zarówno w podróży, jak i w trakcie wyjść z niepalącymi przyjaciółmi. Warto również pomyśleć o nowoczesnych zapalniczkach żarowych lub wersjach napełnianych gazem.

Ciekawą kategorię podarunków stanowią różnorodne akcesoria do ręcznego robienia papierosów. Spośród nich najbardziej użyteczne są młynki, rozdrabniarki, nabijarki, a także tacki i wagi. Jeśli pozwala nam na to budżet, powinniśmy się zdecydować na zakup całego, kompletnego zestawu. Pozostałe godne polecenia prezenty to m.in.: elektroniczne papierosy (dla osób starających się rzucać palenie), eleganckie papierośnice (stanowiące optymalną ochronę przed połamaniem lub wilgocią), drewniane fajki wodne (tzw. shishe), świeczki zapachowe pochłaniające zapach dymu z mieszkania oraz bonga (akrylowe, silikonowe, szklane itp.).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − 5 =