- Styl życia

Żele czy hybrydy?

Przewaga paznokci żelowych nad hybrydowymi

Moda na paznokcie żelowe i hybrydowe pojawiła się stosunkowo niedawno. Jeszcze jakiś czas temu, jedyną opcją były tipsy, ale na szczęście ten etap mamy już za sobą. Dzisiaj możemy korzystać ze znacznie lepszych metod.

Aktualnie bardzo dużą popularnością cieszą się hybrydy. Ich stosowanie jest łatwe, a produkty cechuje dobra jakość i bezpieczeństwo użycia. Są dobrą alternatywą kiedy manicure wykonujemy same w domu. Pamiętać jednak musimy o tym, że lakiery hybrydowe najlepiej sprawdzają się na mocnych paznokciach. Same w sobie niestety nie utwardzają zbyt mocno płytki. Nie nadają się również do przedłużania paznokci. Są po prostu bardzo trwałymi lakierem, który utrzymuje się bez uszkodzeń do około 3 tygodni. Jednak dobrze wyglądają tylko na długich i zadbanych paznokciach.

Pomimo iż manicure hybrydowy jest trwały i wygląda naturalnie, nie jest tak dobry jak żelowy. Tylko dzięki zastosowaniu żeli, uzyskujemy mocne, twarde paznokcie o dowolnym kształcie i długości. Co więcej, metoda ta pozwala nam przedłużyć płytkę paznokcia, zniwelować uszkodzenia oraz nadbudować drobne ubytki. Trwałość paznokci wykonanych metodą żelową i ich odporność jest znacznie większa niż przy zastosowaniu lakierów hybrydowych, dzięki czemu utrzymują się one o wiele dłużej. Jednak chyba najważniejszą ich zaletą jest to, że użycie żelu umożliwia tworzenie skomplikowanych zdobień oraz wzorów i jest świetną alternatywą dla krótkich czy łamliwych paznokci. Z racji swojej popularności wybór żeli jest bardzo szeroki. Mają one bardzo dużo możliwości, a więcej na ten temat znajdziecie na:  https://chiodo.pl/pl/99-zele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + osiem =