- Styl życia

Jak znaleźć wymarzoną suknię ślubną?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Nic dziwnego, że każda Panna Młoda szuka tej idealnej sukni ślubnej. Czym się kierować w czasie zakupów? Oto garść praktycznych porad, które ułatwią wybór odpowiedniej kreacji.

Jak wybrać idealną suknię ślubną?

Wiele przyszłych Panien Młodych ma ogromny problem z doborem odpowiedniego fasonu. Przytłacza je ogromna ilość wzorów i kolorów, bo współczesna suknia ślubna wcale nie musi być śnieżnobiała. Od wielu sezonów w modzie są zwiewne i romantyczne suknie ślubne, ale to nie jedyna opcja.

Suknia ślubna powinna pasować do naszej sylwetki i osobowości. Musi maskować niedoskonałości, a także podkreślać to co w nas najładniejsze. Dodatkowo warto sprawić, jak dany model prezentuje się w ruchu, czy sukienka nie jest zbyt ciężka, czy dekolt nie odsłania zbyt wiele. Ślubna kreacja powinna być w miarę możliwości wygodna. Wszak spędzimy w niej wiele godzin, także tańcząc. Miłośniczkom wygody przypadnie do gustu nowoczesna dwuczęściowa suknia ślubna pozbawiona nadmiaru ozdób. Jeżeli mamy taką możliwość to warto zastanowić się nad zakupem drugiej, mniej strojnej sukni ślubnej, która nie będzie utrudniać nam ruchów w czasie wesela.

Nie bójmy się eksperymentować!

Każda Panna Młoda ma wizję idealnej sukni ślubnej. Jednak bardzo często nasze wyobrażenia nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego w salonie sukni ślubnych warto przymierzyć przynajmniej kilka modeli sukni ślubnych. Być może najlepszy będzie ten, którego wcześniej nie brałyśmy nawet pod uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście + 16 =