Miejsca, w których zimą można wypocząć i uprawiać sport

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zima sprzyja wyjazdom na narty oraz uprawianiu innych sportów na śniegu czy lodzie. Dla miłośników śnieżnego szaleństwa nie ma nic lepszego niż kilka godzin spędzonych na stoku, wśród przyjaciół i znajomych. Takie spędzanie wolnego czasu sprzyja zdrowiu oraz relaksowi na świeżym, górskim powietrzu.

Szczególną frajdę podczas takich mini wakacji mają również dzieci, które często dopiero uczą się jeździć na nartach. Amatorzy zimowego szaleństwa stale poszukują ciekawych miejsc do uprawiania ich ulubionego sportu – gdzie więc wybrać się na narty? I czy wybrać polskie Tatry czy też zagraniczne zimowe kurorty?

Ciekawe miejsca do wypoczynku

W Tatrach dużą popularnością, jeśli chodzi o narty cieszą się stoki w okolicach Zakopanego, Białki Tatrzańskiej czy też innych okolicznych miejscowości. Do popularniejszych tras zjazdowych należą Kasprowy Wierch, Nosal, Polana Gubałówka czy Harenda. Wypoczynek zimowy w polskich Tatrach może być naprawdę udany i pozwoli nam zregenerować siły po pracy i nadmiarze codziennych obowiązków.

Jeżeli jednak planujemy wybrać się poza granice naszego kraju dobrym i polecanym wyjściem przez wielu jest Folgarida położona we Włoskich Dolomitach w rejonie Trydent- Górna Adyga, aby znaleźć odpowiednie miejsce wystarczy wyszukać w internecie frazę “narty Folgarida”.

Sporą popularnością cieszy się też francuskie Chamrousse, które jest regularnie odwiedzane przez dużą ilość miłośników nart i innych zimowych sportów. Oba miejsca wyglądają bardzo malowniczo i nie brakuje w nich ciekawej bazy noclegowo-wypoczynkowej. Fani dużej ilości śniegu oraz pięknych widoków na Alpy, z pewnością będą zadowoleni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie są warunki profesjonalnego najmu samochodów?
Korzystanie z samochodu to w dzisiejszych czasach absolutny standard. Bez własnego pojazdu niemożliwe jest funkcjonowanie w świecie, gdzie wszystko odbywa […]
Jak prowadzić sprzedaż książek w internecie?
Jak prowadzić sprzedaż książek w internecie?
Książki to bez wątpienia produkty, który jest bardzo często kupowany za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Zazwyczaj bowiem księgarnie internetowe oferują znacznie […]
Jak dbać o telefon
Jak dbać o telefon
W dzisiejszych czasach telefon to nieodłączny element, który towarzyszy nam każdego dnia. Jest to bardzo ważny przedmiot, który pomaga nam […]