- Styl życia

Zegarek – prosty sposób na eleganckie dopełnienie stylizacji

Każda osoba chce się ładnie i modnie ubierać. Jednak można mieć całą szafę ciekawych ubrań, a i tak mieć poczucie, że coś nie pasuje lub jest zbyt mało rzeczy, aby je fajnie zestawić. Najczęściej brakuje nam dodatków, które mogą całkowicie odmienić strój. Choćby zegarki męskie casualowe świetnie sprawdzą się jako dopełnienie stroju na codzienne wyjścia, w tym do pracy. Dzięki biżuterii, w tym zegarkom można naprawdę całkowicie odmienić nawet bardzo proste zestawy ubrań. Jak się nimi posługiwać?

Kilka dodatków, które zmienią strój

Zegarki można podzielić na różne kategorie. Wyróżniamy choćby wspominane modele casualowe, ale też są modele bardzo eleganckie, biżuteryjne czy sportowe. Dużo osób wybiera tak zwane zegarki unisex, które charakteryzują się prostym designem. Czasomierze o uniwersalnym wyglądzie sprawdzą się zarazem do prostych stylizacji jak koszulka i dżinsy, ale też można je ubrać do bardziej eleganckiej koszuli. Zawsze na czasie jest też G Shock męski, który jest modelem sportowym. Tego typu czasomierze dobrze jest nosić do ubrań również o charakterze sportowym. Jednakże mogą ciekawie przełamać też prosty strój, nazywany nawet casualowym.

Z kolei do garnituru czy innego eleganckiego ubrania zawsze warto stawiać na eleganckie zegarki. Prosta tarcza i zegarek na pasku czy smukłej bransolecie sprawdzą się najlepiej. Zegarek do garnituru musi być bardzo cienki, ponieważ musi się wsunąć w mankiet. Nie może odstawać czy zostawać przed nim na nadgarstku. Dlatego do takiego stroju np. zegarki sportowe nie pasują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × pięć =