- Przemysł i technika

Zalety wynajmowania prywatnego samolotu

Wynajem samolotu prywatnego nie jest tylko i wyłącznie kaprysem osób bogatych i sławnych. Coraz więcej osób decyduje się na taką formę transportu, odrzucając choćby podróże tradycyjnymi liniami lotniczymi. Dlaczego tak się dzieje, jakie argumenty sprawiają, że rynek wynajmu prywatnych samolotów doskonale się rozwija?

Lecisz kiedy chcesz

Wynajmując prywatny samolot samodzielnie decyduje się o godzinach lotu. Nie jest już się uzależnionym od tego co oferują linie lotnicze. Nie trzeba korygować swoich planów względem rozkładu lotów tradycyjnych linii lotniczych. Nie dojdzie również do sytuacji, w której brakuje biletów na konkretny lot. Firmy oferujące wynajem samolotów gwarantują kompletną elastyczność względem potrzeb klienta.

Dowolne lotnisko w zasięgu wynajętego samolotu

Samoloty prywatne mogą dolecieć do każdego miejsca wskazanego przez klienta. Oczywiście pod warunkiem, że w miejscu takim znajduje się lotnisko. Linie lotnicze posiadają ścisłą siatkę połączeń, w wyniku której nie zawsze można dolecieć do miejsca docelowego lub wymaga to przesiadek.

Żaden to komfort wylądować 200 km od miejsca przeznaczenia i później szukać dogodnych opcji transferowych. Wybierając wynajem prywatnych samolotów można wskazać konkretne lotnisko na którym chce się wylądować. W krajach Europy Zachodniej jest cała masa małych lotnisk, pozwalających na lądowanie prywatnych samolotów.

Komfortowe warunki w trakcie lotu

Czas na relaks, możliwość wykonania pracy, zjedzenie wykwintnego posiłku i wiele więcej. Warunki w trakcie lotu wynajętym samolotem diametralnie różnią się od tych w liniach lotniczych. Kupując bilet na samolot ciężko oczekiwać wysokiego standardu w trakcie lotu, trudno oczekiwać, że współpasażerowie będą spokojni. Prywatne samoloty to wysoki komfort, to cała masa udogodnień, zależnych tak naprawdę od tego czego życzy sobie klient.

Oszczędność czasu

Oczekiwanie w kolejkach na lotnisku, niekończąca się odprawa, długi boarding i na koniec żmudne przygotowania maszyny do startu. Tak wygląda rzeczywistość w trakcie lotów liniami lotniczymi. Prywatne samoloty na wynajem nie będą wymagały od pasażera przechodzenia tych długich i męczących operacji. Wszystko odbywa się sprawnie, szybko i profesjonalnie.

Liczne korzyści na jakie mogą liczyć potencjalni klienci firm wynajmujących prywatne samoloty to argumenty nie do podważenia. Wystarczy tylko znaleźć odpowiadającą sobie ofertę, postawić na współpracę z profesjonalistami w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 12 =