- Styl życia

Szkło hartowane na telefon – jak je przykleić i co jaki czas założyć nowe?

Wiele osób stara się odpowiednio zabezpieczyć swoje urządzenia. Sprzętem najbardziej podatnym na usterki mechaniczne jest nasz smartfon. Współczesne telefony posiadają bowiem duży ekran, który z czasem może ulec zniszczeniu. Warto zatem pomyśleć o właściwej ochronie tej części.

Maksimum bezpieczeństwa

Szkło hartowane stanowi obecnie jedno z najlepszych zabezpieczeń wrażliwego wyświetlacza. Wytworzone z odpowiednich materiałów zapewnia pełną ochronę smartfonu przed uderzeniami oraz różnego rodzaju zarysowaniami. Dlatego jest ono dodatkiem, na który najczęściej decydują się użytkownicy telefonów. Żeby jednak szkło spełniało swoją funkcję, musimy odpowiednio je założyć. W tym przypadku istotne jest przede wszystkim to, żeby w miejscu, gdzie będziemy przyklejać osłonę, nie było kurzu. Z tego powodu powinniśmy wyczyścić powierzchnię ekranu naszego urządzenia, a także posprzątać biurko, na którym będziemy pracować. Następnie zdejmujemy folię zabezpieczającą z produktu i umieszczamy go na wyświetlaczu tak, żeby nie zasłaniać otworów funkcyjnych. 

Szkło hartowane może nam służyć przez kilka lat. Niemniej jednak w sytuacji, kiedy pojawiają się na nim liczne rysy bądź uległo ono uszkodzeniu, warto pomyśleć o jego wymianie w jednym ze sklepów – chociażby tym, który znajdziemy pod adresem https://campur.pl/. W ten sposób bowiem możemy mieć pewność, że nabyty przez nas dodatek w pełni ochroni nasz smartfon. Tym samym nie musimy martwić się o ewentualne uderzenia czy zarysowania, które mogłyby doprowadzić do poważnej awarii urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście − 8 =