- Dom i ogród

Lampa do salonu – ciekawe modele

Salon, jako jedno z ważniejszych miejsc w domu, wymaga odpowiedniego oświetlenia. Coraz częściej w projektach można zauwazyć stawianie na lampy, które nie tylko są źródłem światła, ale też ciekawie łączą się ze stylem wystroju wnętrza. Sklepy oferują różne modele dopasowane do wielkości salonów. Nowoczesne lampy wiszące są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, a wybór zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji i zapotrzebowania. 

Obecnie jednymi z najciekawszych i często najpopularniejszych modeli są lampy z kloszem w formie bryły geometrycznej, wykonanej z drutu. Cieszący się niesłabnącą popularnością styl industrialny wypromował lampy typu loft, czyli pozornie proste modele nadające jednak charakter oraz zapewniające dobre oświetlenie. Ciekawą alternatywą są również lampy z kloszami w stylu origami. Uproszczone, mało zdobne osłony żarówek, a nawet ich brak to wiodąca cecha panującego stylu.

Zrób to sam

Spora ilość opcji daje niesamowitą wolność w zakresie dekoracji i realizacji wszelkich wizji. Nie jesteśmy zdani już wyłącznie na producentów oraz ich ustalone odgórnie produkty. Tak jest i w sferze oświetlenia. Nie da się znaleźć lampy nawiązującej do otoczenia, pasującej kolorystycznie czy stylowo? Dlaczego w takim razie nie zrobić jej samemu? Pomocy w tej sytuacji można szukać chociażby na stronie https://lampalampa.pl/k/akcesoria/. Zapewni ona nie tylko zadowalający wybór potrzebnych akcesoriów, ale i być może natchnie inspiracją. W końcu naszą przestrzeń tworzymy sami i najważniejsze, abyśmy byli z niej w pełni zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście − 11 =