- Biznes i marketing

Księgowość – jakie usługi oferuje?

Rachunkowość to proces rejestrowania, klasyfikowania i podsumowywania transakcji finansowych oraz raportowania ich odpowiednim odbiorcom. Rachunkowość obejmuje również zapewnienie wglądu w to, jak przedsiębiorstwo będzie działać w przyszłości.

Usługi księgowe

Usługi księgowe są tym, co większość ludzi ma na myśli, gdy mówi o księgowych. Obejmują one przygotowanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i prowadzenie księgowości.

Usługi audytorskie 

Audyt to niezależny przegląd przeprowadzany przez stronę zewnętrzną. Audytorzy sprawdzają, czy sprawozdania finansowe firmy dokładnie odzwierciedlają jej aktywa, zobowiązania, kapitał i dochody. Audytorzy testują również kontrole wewnętrzne, aby upewnić się, że firmy stosują rozsądne praktyki biznesowe.

Usługi doradztwa biznesowego 

Konsultanci biznesowi pomagają firmom rozwijać się poprzez doradzanie im w zakresie strategii, jak również pomagają im rozwijać nowe produkty lub usługi.

Usługi planowania i przygotowania podatkowego 

Planowanie podatkowe pomaga osobom fizycznym i firmom zmniejszyć ich obciążenia podatkowe poprzez inteligentne strategie podatkowe, takie jak odraczanie dochodów lub przyspieszanie odliczeń. Z drugiej strony, przygotowanie podatków polega na wypełnieniu wszystkich niezbędnych formularzy w Urzędzie Skarbowym, tak aby Twoje podatki zostały zapłacone w całości i na czas za każdy kwartał lub rok (w zależności od metody, z której korzystasz).

Jeśli chcesz skorzystać z takich usług, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: http://www.biuro-libro.pl/uslugi-ksiegowe/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + jedenaście =