- Biznes i marketing

Jak przygotować salę bankietową przed dużą uroczystością?

Sala bankietowa to świetne miejsce na zorganizowanie firmowego przyjęcia, rocznicy ślubu czy jubileuszu pracy zawodowej. Przed każdą tego typu uroczystością pracownicy rzetelnie przygotowują wystrój i ułożenie sali tak, by jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Wygląd i przestrzeń w dużej mierze decyduje o tym, czy planowana impreza zostanie uznana za dobrą. O czym zatem pamiętać?

Miejsce do tańca i wystrój

Zarówno podczas firmowych bankietów, jak i przyjęć ślubnych uczestnicy oczekują świetnej zabawy, która najczęściej związana jest z tańcem do białego rana. W związku z tym sala bankietowa powinna być odpowiednio duża. Nawet jeśli metraż jest niewielki, decydując się na przestawienie stołów i krzeseł, można zyskać parkiet do zabawy. Należy również pamiętać o odpowiednim nagłośnieniu i miejscu dla zespołu muzycznego (jeśli pojawi się na przyjęciu).

Poza zaplanowaniem przestrzeni do zabawy i odpoczynku, znaczenia ma wystrój sali bankietowej. Czyste i schludne wyposażenie to podstawa. Wszystkie obrusy i zasłony powinny być dokładnie wyprasowane. Podobnie z falbanami bankietowymi, które są dostępne np. na stronie: https://skyroom32.pl/falbany-bankietowe. Falbany pełnią świetna rolę, ponieważ dokładnie zakrywają stół, dzięki czemu można zakamuflować jego mankamenty. Ważny jest również wygląd krzeseł, które można ozdobić pokrowcami. Natomiast na stole powinny się znaleźć wypolerowane sztućce, szkło oraz porcelanowa zastawa, tak by wydarzenie miało jak najbardziej elegancki charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 3 =