- Wypoczynek i hobby

Krótki wiosenny urlop – gdzie go spędzić?

W kalendarzu rozgościła się już wiosna, więc wiele osób zaczyna planować krótki urlop, aby móc spędzić pierwsze słoneczne dni w jakimś ciekawym miejscu. Takie kilkudniowe wakacje z całą pewnością doskonale pozwolą się nam zregenerować po zimie i nabrać energii do dalszego działania. Aby wejść w nową porę roku, jaką jest lato, trzeba się chociaż na chwilę oderwać od rzeczywistości, zaznając relaksu i odpoczynku. Gdzie zatem najlepiej jest spędzić krótki wiosenny urlop?

Góry, morze, kurort za granicą – dla każdego coś miłego

Krótki wiosenny urlop można spędzić zarówno samemu, jak i we dwoje z ukochaną osobą. Niezależnie od tego warto wybrać się na przykład w góry albo do nadmorskiej miejscowości, chociażby do ośrodka SPA. Można tam bowiem zaznać przyjemności w postaci masaży czy innych zaawansowanych form relaksu. Znakomitym pomysłem są też domki letniskowe nad jeziorem, gdzie z pewnością będziemy mogli się skutecznie wyciszyć i choć na moment odciąć od cywilizacji.

Osobom spragnionym większych wrażeń zaleca się natomiast wyjazd za granicę, m.in. na kwitnące Wyspy Kanaryjskie, do romantycznego Paryża, sielskiej Toskanii czy pachnącego przyprawami Maroka. W tym przypadku warto skorzystać z ofert Last Minute, bo często za niewielkie pieniądze można naprawdę porządnie wypocząć w doskonałych warunkach.

Innym rozwiązaniem jest zarezerwowanie miejsca w hotelu (popularny jest np. Hotel Mikorzyn, słynący z atrakcyjnych cen i wysokiego poziomu obsługi) położonym w jakimś malowniczym miejscu na mapie Polski, choćby na Mazurach czy w Bieszczadach. Będziemy tam mieli wszystko zapewnione nawet bez konieczności ruszania się z pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 12 =