- Biznes i marketing

Jak nauczyć się dobrze Excela?

Obecnie znaczną część pracy wykonujemy przy pomocy komputerów i programów, które zauważalnie nam ją ułatwiają. Jednym z nich jest Excel – popularne narzędzie pełniące rolę arkusza kalkulacyjnego, pozwalające na sporządzanie obliczeń o różnym stopniu skomplikowania. Z powodzeniem możemy prowadzić w nim ewidencję, zbierać i podsumowywać dane oraz przedstawiać je innym. Przydaje się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, dlatego warto dobrze się z nim zaznajomić.

Program o wielu możliwościach

Excel został udostępniony użytkownikom już wiele lat temu, jednak od tego czasu przechodzi regularne aktualizacje i zyskuje coraz to nowsze i bardziej rozbudowane opcje. To pole do popisu i kolejne możliwości, a zarazem kolejny materiał do przyswojenia. Nie każdy jest w stanie zrobić to na tyle skutecznie, by efekty były zadowalające. Na szczęście w przypadku programu Excel pomoc jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Mowa o profesjonalnych szkoleniach przygotowywanych przez specjalistów, które mają na celu przybliżenie złożoności i charakterystyki tego narzędzia.

Dopasowany do użytkownika

W trakcie szkolenia uczestnikom zostaje przedstawiona niezbędna wiedza teoretyczna, stanowiąca podstawę do dalszego działania. Następnie miejsce mają ćwiczenia praktyczne, które stanowią najskuteczniejszą formę ugruntowania zdobytych informacji i ich zastosowania. Szkolenie przygotowano z myślą o zaawansowanych użytkownikach, jednakże rynek oferuje także te przeznaczone dla osób mniej z nim zaznajomionych. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie https://szkoleniaexcel.com/szkolenie-excel/dla-zaawansowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 5 =