- Przemysł i technika

iPhone 6s – wady i zalety

Wprowadzenie na rynek telefonu iPhone 6s wzbudziło duże emocje. Przy każdej odsłonie nowego modelu tak zwanego „jabłuszka” wielu użytkowników zastanawia się, jakie jeszcze rozwiązania może zaproponować amerykański gigant. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższych akapitach, gdzie opisane są najistotniejsze wady i zalety modelu iPhone 6s.

Nowości i zalety telefonu

Niewątpliwie przydatną funkcją smartfona iPhone 6s jest Live Photo, czyli opcja robienia zdjęć, które dodatkowo rejestrują akcję półtorej sekundy przed i po jego wykonaniu. Dodatkowo zamontowany w telefonie aparat pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 4K oraz rejestrować obraz w slow motion. Telefon posiada nowoczesną funkcję 3D touch, która umożliwia wykrywanie siły dotyku ekranu. Poza tym, jak przystało na telefon firmy Apple, jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów i zachwyca prostym, ale zarazem ładnym designem.

Wady telefonu

Wiele osób uważa, że nie warto kupować telefonów firmy Apple, ponieważ ewentualna naprawa sprzętu jest bardzo utrudniona. To nieprawda, ponieważ na rynku istnieje wiele punktów, które oferują pełen serwis iPhone 6s w Krakowie. Jako wadę produktu na pewno można uznać brak obsługi karty pamięci oraz brak klasycznego łącza mini USB, które jest standardem w większości smartfonów innych marek. Dodatkowym minusem jest niewielka ilość znaczących zmian przy nowej generacji produktu, chociaż trzeba przyznać, że telefony marki iPhone zawierają wiele dopracowanych rozwiązań, których zapewne nie warto zmieniać. Z wieloma tami usterkami poradzi sobie http://gsmkrakow.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − 6 =