- Przemysł i technika

Co zrobić, by Twój telefon nigdy się nie zgubił?

Gubienie telefonu jest zjawiskiem częstym, zwłaszcza kiedy zmieniamy torby czy plecaki. Wtedy może okazać się, że nie możemy znaleźć naszego telefonu. Jeśli zdarza Ci się notorycznie gubić swój telefon, znamy kilka sposobów, jak rozwiązać na ten problem.

Postaw na ciekawe etui

Kiedy nasz telefon “gubi się” w naszej własnej torbie bądź plecaku, dobrym pomysłem będzie kupno bardzo oryginalnego oraz kolorowego etui, np. etui na telefon Samsung Galaxy A5 2017. Ważne, by etui było łatwo zauważalne, miało odblaskowe elementy oraz było widoczne, nawet w ciemnym wnętrzu torby.

Zostawiaj go widocznym miejscu

Kiedy jesteś w domu, zawsze trzymaj go w widocznym miejscu, gdzie często zaglądasz, np. na biurku, czy blacie kuchennym. Najlepiej, kiedy nie zabierasz go ze sobą do łazienki, ponieważ w takich miejscach najczęściej go zostawiamy. Późniejsze nerwowe szukanie telefonu w domu i to zaraz przed wyjściem może przysporzyć nam tylko niepotrzebnego stresu.

Miej go w torebce lub w kieszeni

Będąc w obcym miejscu, trudniej nam będzie odzyskać telefon w momencie, kiedy go zgubimy. Niestety wtedy też najczęściej nie możemy go znaleźć. Starajmy się nie trzymać telefonu na stole w restauracji, czy np. na półce w szatni na siłowni, gdzie aktualnie się przebieramy. Po użyciu najlepiej schować go do torby lub plecaka, do kieszeni dedykowanej telefonowi. Może okazać się to bardzo pożyteczne, zwłaszcza kiedy się spieszymy.

Więcej etui można znaleźć na stronie: https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/9511-p20-lite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × dwa =