- Styl życia

Sposoby na ciekawe wiązanie sznurówek

Czasy gdy sznurówki stanowiły jedynie konieczny, ale mało widoczny element obuwia przeszły do przeszłości. Obecnie modne obuwie powinno być wyposażone w wiązanie o ciekawym kolorze i najlepiej założone w sposób jak najbardziej odbiegający od tradycyjnego przeplatania na krzyż. 

Wiązanie sznurówek tradycyjnych

Możemy zawiązać na przeróżne sposoby, dzięki czemu z pewnością zwrócimy uwagę na swoje obuwie i wyróżnimy się z tłumu. Najciekawsze z nich to:

– sznurowanie na paski, w którym zamiast przeplatać sznurowadła na krzyż, układa się je równolegle do siebie i przeplata od wewnętrznej strony część, która musi zostać poprowadzona pionowo;

– sznurowanie w tzw. „kwiatuszek”, w którym sznurówki, zamiast zostać tradycyjnie związane na szczycie buta, mają kokardkę w połowie języka i zostają zebrane w kształt kwiatu;

– kokardki, w których sznurówki przeplata się w taki sposób, aby pomiędzy co drugą dziurką, utworzyły maleńkie kokardy;

– pentagram, w którym sznurowadła prowadzi się w taki sposób, aby utworzyły pięcioramienną gwiazdę. 

Nowoczesne sznurowadła elastyczne

Nie mniej oryginalnie od przedstawionych pomysłów, będą prezentować się innowacyjne sznurowadła elastyczne Hickies. Produkt ten, wykonany z wytrzymałego termoplastycznego elastomeru, nie wymaga stałego rozwiązywania, zawiązywania i poprawiania sznurówek. Po umieszczeniu ich w dziurkach, można zupełnie o nich zapomnieć, ponieważ bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności zawsze pozostają one na swoim miejscu.

Dzięki swojej dużej wytrzymałości i elastyczności, w butach zawiązanych sznurówkami Hickies można uprawiać różne dyscypliny sportowe mając pewność, że obuwie będzie stale idealnie dopasowane do stopy. Wygoda użytkowania sprawia, że będą one idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które będąc w ciągłym ruchu, często muszą poprawiać wiązanie, co najmłodszym z nich potrafi sprawić wiele problemów. Produkty dostępne są na https://lifewithoutlaces.pl/ w wielu różnych barwach, dzięki czemu każdy zajdzie wśród nich coś dla siebie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby połączyć kilka różnych kolorów i w ten sposób stworzyć swój własny unikalny sposób na wiązanie ulubionych butów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 7 =