- Dom i ogród

Najmodniejsze wyposażenie salonu i łazienki

Salon i łazienka to dwie diametralnie różne części mieszkania. Salon jest otwarty, bo to w nim toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Łazienka to pomieszczenie intymne, w którym na ogół nie spędzamy zbyt wiele czasu. Żaden dom nie będzie jednak funkcjonował bez obu tych pomieszczeń, dlatego też warto zadbać o ich aranżację. Prześledźmy zatem najmodniejsze propozycje wyposażenia łazienki oraz salonu.

Intymnie, ale z klasą

To, że łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędzamy czas samotnie, nie oznacza jeszcze, że podczas tych wizyt jej wnętrze nie może cieszyć naszego oka. Wręcz przeciwnie, właśnie dlatego, że z łazienką jesteśmy sam na sam, sprawmy, aby wystrój odpowiadał naszym potrzebom estetycznym. W tym celu możemy wybrać któryś z modnych i odważnych kolorów kafelek, jak na przykład głęboka czerń czy intensywna czerwień.

Furorę na rynku robią ostatnio również zlewy podblatowe, dzięki którym wystrój łazienki wydaje się bardziej luksusowy. Nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem od lat nie wychodzą z mody. Innym pomysłem są wanny o niestandardowych kształtach.

Wygodnie i wytwornie

Skoro mamy już luksusową i modną łazienkę, teraz czas na salon. Zaczynamy oczywiście od mebli. Sofy i fotele w pierwszej kolejności powinny być oczywiście wygodne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji robiły piorunujące wrażenie na naszych gościach. Niewielkie akcenty, jak zasłony żakardowe czy eleganckie, jednokolorowe, przyjemne w dotyku dywany, nadadzą naszemu salonowi niepowtarzalnego stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × cztery =