- Styl życia

Jak w prosty sposób zmienić swój codzienny wygląd?

Zmiany w wyglądzie dodają energii i sił oraz znakomicie wpływają na samopoczucie. Nic tak nie poprawia humoru jak nowa fryzura – która kobieta tego nie zna? I dlatego, planując ekspresową metamorfozę, warto w pierwszej kolejności pomyśleć o włosach. To również znakomity sposób na uczczenie ważnego wydarzenia oraz rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Od czego więc zacząć?

Koloryzacja w domu czy w salonie fryzjerskim?

Farbowanie włosów to prawdopodobnie najszybszy sposób na zmianę swojego wyglądu. Wystarczy niecała godzina, żeby przejść całkowitą metamorfozę i z blondynki stać się brunetką czy też zmienić brąz w intensywną czerwień. Można to zrobić w salonie fryzjerskim lub w zaciszu własnego domu. Co więc będzie lepsze? U fryzjera stosowane są profesjonalne farby, lecz jednocześnie jest to o wiele bardziej kosztowne. W domu zaś najczęściej korzysta się ze zwykłych drogeryjnych farb, które są mniej trwałe, ale za to tańsze. Całe szczęście nie trzeba już wybierać między jakością a ceną. Profesjonalne farby można kupić w Internecie. Idealne będą choćby te dostępne za pośrednictwem witryny https://beabeleza.pl/8374-wella-illumina-paleta, które przy okazji są delikatne dla włosów.

Najszybsze sposoby – strzyżenie i prostowanie

Mniej diametralne sposoby na zmianę w wyglądzie to obcięcie włosów lub zmiana sposobu uczesania, np. ich wyprostowanie. W przypadku strzyżenia, nawet jeśli nie będzie się zadowolonym z efektu, nie należy się tym zbytnio przejmować – włosy szybko odrosną. Jeśli zaś chodzi o prostowanie, to można zdecydować się na tymczasowe prostowanie w domu lub np. keratynowe w salonie fryzjerskim, które utrzymuje się nawet przez pół roku. Możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy tylko odrobina odwagi. A to może być dopiero początek do kolejnych zmian w wyglądzie i całym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + dwanaście =