- Styl życia

Integracja w terenie – co się przyda?

Organizacja imprezy integracyjnej w plenerze to świetny sposób na zebranie pracowników w nietypowym miejscu. Gdy wszyscy spodziewają się kolejnego nudnego hotelu, bądź sali konferencyjnej, integracja w ogrodzie zaskoczy każdego z nich. Świeże powietrze i otoczenie przyrody z pewnością odświeżą umysły oraz sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej udana.

By jednak impreza wyszła znakomicie, konieczne jest zakupienie kilku niezbędnych sprzętów. Przede wszystkim muszą być to namioty bankietowe tego typu http://mistor.com.pl/namioty-bankietowe.php. Ochronią one wszystkich przed deszczem w razie ewentualnej niepogody. To pod nimi umieścimy stoły i krzesła, które wcześniej trzeba zakupić, lub wynająć z wypożyczalni.

Elektronika również będzie przydatna

Zestawy nagłaśniające to kolejna sprawa, o której musimy pamiętać. Z pewnością niejeden z pracowników lub członków zarządu będzie chciał zabrać głos, a by ten był dobrze słyszalny, potrzebny jest odpowiedni mikrofon. Głośniki przydadzą się do puszczania z nich muzyki, która musi być obowiązkowym elementem dobrej zabawy. Należy pamiętać, że powinno być wydzielone miejsce na schowanie sprzętu elektronicznego w razie niepogody. Do tego przydadzą się specjalne namioty, które są dostępne na http://mistor.com.pl/.

Dania i napoje to następna niezbędna kwestia, o którą trzeba zadbać. Najlepiej zamówić catering z restauracji na określoną ilość osób. Wtedy mamy pewność, że jedzenia nie zabraknie. Zabawę na zewnątrz możemy też urozmaicić za pomocą tradycyjnych obyczajów, jak grillowanie. Wystarczy wypożyczyć grill elektryczny, by dać pracownikom możliwość samodzielnego przygotowania ulubionej potrawy. Kto wie, być może odkryjemy w członkach naszej załogi całkowicie nowe, kulinarne umiejętności?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =