- Styl życia

Suknia ślubna na ślub cywilny

Ślub cywilny zazwyczaj kojarzy nam się z dość skromną uroczystością. Obecnie jednak wiele się w tej kwestii zmienia. Wbrew pozorom stroje do urzędu wcale nie muszą być skromniejsze niż te, które ubralibyśmy na złożenie przysięgi w jakimś obrządku religijnym. Wręcz przeciwnie, może być ona tak samo bogata. W końcu po uroczystości zawarcia małżeństwa w urzędzie również bardzo często wyprawiane są wesela.

Gdzie szukać sukni na ślub cywilny?

Nie warto zatem się ograniczać. Dobrze jest wybrać taką suknię, o której się marzy i która jest naszym pierwszym wyborem. Niezależnie od tego, jaki jest jej charakter i czy jest bardzo strojna. Dla panien młodych, które chcą jednak przede wszystkim skromnego ślubu, jest również wiele interesujących opcji. Przykładowo suknia ślubna spódnica i bluzka. Obecnie to bardzo modne, by taki strój składał się z dwóch części. Po ślubie można bowiem taką sukienkę w jakiś sposób wykorzystać, a przynajmniej ozdobną bluzkę. Poza tym idealnie pasuje to do uroczystości bardziej swobodnych, przykładowo do wesela w jakimś pensjonacie czy też zajeździe.

Jeszcze bardziej swobodną formą sukni, jest suknia boho. Szukając takiej, warto zajrzeć chociażby pod ten link: http://boso.nu/tagi/suknie-slubne-boho/. Dziś mamy możliwość opłacenia urzędnika, by ten udzielił nam ślubu poza urzędem. Takie sukienki nadają się przykładowo na ślub na plaży. Oczywiście jest wiele sukienek i wiele opcji na to, by wyglądać tego dnia wyjątkowo. Nie warto jednak przede wszystkim myśleć, iż urząd w jakiś sposób nas ogranicza pod względem stroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − pięć =