- Styl życia

Ślub cywilny – jak się do niego przygotować

Jak przygotować się do ślubu cywilnego – zaproszenia

Potwierdziliście właśnie datę ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego, oraz zarezerwowaliście restaurację, hotel lub salę weselną. Lista gości jest prawie gotowa. Co dalej? Czas na wybór i rozesłanie zaproszeń. Sklepy internetowe obfitują w wiele oryginalnych, niepowtarzalnych wzorów zaproszeń i pięknych ozdobnych kopert. Wybierzcie te, które przyciągają wasz wzrok i najbardziej do was pasują.

Zwróćcie uwagę na klasyczne zaproszenia, na szykownym papierze czerpanym, ze złoconymi, srebrnymi lub tłoczonymi zdobieniami w formie eleganckiego podłużnego pasa, lub ornamentu. Zapraszają one w atmosferę wytworność i szyku, a oszczędność kolorów w połączeniu z czystością bieli, podnosi wzniosłość uroczystości weselnej. Personalizacja i dopasowanie do Waszych potrzeb sprawi, że będą one unikalne i idealnie wpasują się w klimat ceremonii i wesela.

Klasyka jest ponadczasowa, pasuje zawsze, wszędzie, każdemu i nie sposób się nią znudzić. Jeśli macie swoje sugestie dotyczące prezentów ślubnych, bądź jakiekolwiek inne spostrzeżenia, które chcecie przekazać gościom, możecie dołączyć bileciki do zaproszenia na ślub. Na dodatkowej wkładce umieszcza się zwykle dowcipny wierszyk, sugerujący gościom najlepszą formę prezentu, lecz może też zawierać informacje o poprawinach, mapkę z dojazdem do sali weselnej, lub menu weselne. Wspólnie szukajcie inspiracji. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić poprawność wszelkich danych przy zamawianiu zaproszeń. Po ich wydruku nie można już nanieść żadnych poprawek. Zatem, do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 7 =