- Styl życia

Pomysły na sylwestrową zabawę

Sylwester to czas podsumowań i snucia planów oraz postanowień na Nowy Rok. To również świetna okazja do wspólnej zabawy. Jeżeli przyjęcie sylwestrowe odbędzie się w klubie lub restauracji, to wystarczy zadbać o kreację i dotarcie na czas. Jeżeli jednak bal zostanie zorganizowany w domu, należy opracować plan działania. Przygotowanie jedzenia, przekąsek i napojów oraz wybór muzyki, przynajmniej na początek wieczoru – to podstawa. Odpowiedni dobór stylizacji, makijażu i dekoracje na sylwestra uświetnią ten wieczór. Pozostaje jeszcze tylko zaproszenie osób, w których towarzystwie zostanie wzniesiony szampański toast i popłyną dobre życzenia.

Co zrobić z dziećmi w ten szczególny wieczór?

Często, gdy rodzice planują zabawę sylwestrową, to dziadkowie przychodzą z odsieczą i w ten jeden wieczór zabierają wnuki do siebie. Co jednak, gdy dziadkowie mają inne plany, a dzieci będą na zabawie sylwestrowej z rodzicami? Nie będą się nudzić! Szeroki wybór dekoracji i strojów karnawałowych to również dla nich gwarancja dobrej zabawy. Możliwość wcielenia się w ulubionych bohaterów, zmieni ten wieczór w naprawdę wyjątkowy. Najpierw plany i zakupy, np. przez internet na https://congee.pl/pol_n_STROJE-i-DODATKI_DLA-DZIECI-8145.html, później wspólne dekorowanie domu/mieszkania – zdecydowanie zacieśni więzi i wzmocni relacje. Do tego piękne przebrania, wspólna zabawa taneczna/wieczór filmowy/owocowe przekąski, kolorowe kubeczki i talerzyki. To będzie dla maluchów bajecznie spędzony czas.

Pyszne jedzenie, doborowe towarzystwo, piękne kreacje i dekoracje sylwestrowe przemienią wieczór w naprawdę wyjątkowy. Zwłaszcza, jeżeli będzie spędzony w gronie bliskich osób. Piękne wspomnienia i wystrzałowa zabawa gwarantowane dla małych i dużych uczestników balu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście + 4 =