Zespół portalu

Zespół portalu stanowią przede wszystkim ludzie znający się doskonale na różnych dziedzinach nauki, którzy nieraz z nią związali swoją drogę zawodową. Wszyscy jednak przeszli również gruntowne szkolenie z dziennikarstwa internetowego, dlatego potrafią pisać tak, aby czytelnik był zadowolony, ale też tak, by teksty zyskiwały popularność na mediach społecznościowych.

Misją każdego członka zespołu jest dostarczenie ciekawych informacji czytelnikowi, które będą fascynować, ale również udowadniać, że nauka może być czymś niezwykle interesującym. Na popularnonaukowe ciekawostki więc zawsze będzie miejsce na Chcemy-wiedzieć. Ale nie tylko na to, gdyż dziennikarze serwisu też chętnie piszą długie, dogłębne artykuły, które szczegółowo opisują jakiś frapujący ich temat.

Członkowie redakcji portalu doskonale wiedzą, jak pisać tak, by przyciągnąć do siebie współczesnego czytelnika. Wszystko jest więc zredagowane dynamicznie, a tytuły są chwytliwe. Jednocześnie dziennikarze unikają taniej sensacji, stawiają za to na ciekawe i jakościowe treści.